top of page

trešd., 12. maijs

|

Tiešsaistes saruna

Veselība un drošība jaunajā Kuldīgas novadā

- Kādu sociālu atbalstu saņems ģimenes ar bērniem un seniori? - Kā attīstīsim “Kuldīgas slimnīcu” un veselības aprūpes pakalpojumus Skrundā un Alsungā? - Vai veselības veicināšanas pasākumi izskaudīs mazkustīgumu? - Vai moderna videonovērošana uzlabos drošību? https://www.facebook.com/events/4927023

Tickets Are Not on Sale
See other events
Veselība un drošība jaunajā Kuldīgas novadā
Veselība un drošība jaunajā Kuldīgas novadā

Laiks un vieta

2021. g. 12. maijs 18:00

Tiešsaistes saruna

Par pasākumu

Partijas “Kuldīgas novadam” deputātu kandidāti aicina piedalīties tiešsaistes sarunā, kas veltīta veselībai un drošībai jaunajā Kuldīgas novadā. - Kādu sociālu atbalstu saņems ģimenes ar bērniem un seniori? - Kā attīstīsim “Kuldīgas slimnīcu” un veselības aprūpes pakalpojumus Skrundā un Alsungā? - Vai veselības veicināšanas pasākumi izskaudīs mazkustīgumu? - Vai moderna videonovērošana uzlabos drošību?

Sarunā piedalās

“Kuldīgas novadam” deputātu kandidāti: - Viktors Gotfidsons, Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas vietnieks, - Nellija Kleinberga, skrundeniece, Saldus medicīnas centra valdes priekšsēdētāja, - Ivo Solomahins, Kuldīgas novada sporta skolas direktora vietnieks, - Miķelis Pušilovs, SIA “KCE” inženieris, būvdarbu vadītājs.

Viesi: - Rūta Eglīte, ģimenes ārste, - Sergejs Ahmaduļins, alsundznieks, sportists.

Sarunu vadīs Kuldīgas Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Segliņa.

Arī iedzīvotāji aicināti iesaistīties, uzdodot sev interesējošus jautājumus, iepriekš aizpildot vienkāršu formu:https://forms.gle/47ykLcwtDuxhnwkZ7 vai tiešraides laikā - komentāros.

Saruna tiek rīkota partijas “Kuldīgas novadam" Facebook profilā un Youtube kanālā.

Līdz pašvaldību vēlēšanām aicinām ikvienu piedalīties sarunās ar partijas “Kuldīgas novadam” deputātu kandidātiem par to, kādā novadā vēlamies dzīvot pēc 5. jūnija, kad apvienosies Alsungas, Skrundas un Kuldīgas novadi.

Dalies ar pasākumu

bottom of page